Studio lumineux 25m2 , 2min métro Compans, Wifi Fibre et entrée autonome

1 Rue d'Embarthe, 31000 Toulouse, Francie

  • Až pro 2 hosty
  • Až 22 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Hosté hodnotí Studio lumineux 25m2 , 2min métro Compans, Wifi Fibre et entrée autonome 6,5/10 (68 hodnocení). Ubytování leží 704 m od centra. Na místě ubytování nabízí terasu, parkování a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán Studio lumineux Compans v Toulouse stojí v centru města. Jde o byt s jednou ložnicí.

Vybavení pokojů

Součástí apartmánu je 1 ložnice, kuchyň a 1 koupelna se sprchou. K dispozici je také balkon a terasa. V kuchyni je lednice, trouba, varná deska a kuchyňské potřeby. Nechybí plochá TV, fén ani jídelní část.

Vybavení a služby

Ve všech prostorách je bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také pronájem jízdních kol.

Poloha a doprava

Stanice metra Compans Caffarelli je vzdálená 350 m. Letiště Toulouse-Blagnac leží 5 km odtud.

V okolí

  • Muzeum Saint-Raymonda - 350 m
  • Náměstí Kapitolu - 600 m
  • Japonská zahrada Pierra Baudise - 750 m

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 262 Kč

Nabídka pokojů

Apartmán s 1 ložnicí

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • kuchyň

2 osoby22 m²vlastní koupelna

Studio lumineux 25m2 , 2min métro Compans, Wifi Fibre et entrée autonome - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Místo pro parkování
  • všechny prostory nekuřácké
  • Venkovní terasa
  • Výtahová služba

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Požadavky lze zadat při rezervaci nebo kontaktovat ubytování přímo.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Spravováno soukromým hostitelem

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 315550055614A
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Studio lumineux 25m2 , 2min métro Compans, Wifi Fibre et entrée autonome“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 16:00. Odhlášení: do 11:00.

Je u objektu „Studio lumineux 25m2 , 2min métro Compans, Wifi Fibre et entrée autonome“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Studio lumineux 25m2 , 2min métro Compans, Wifi Fibre et entrée autonome“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Studio lumineux 25m2 , 2min métro Compans, Wifi Fibre et entrée autonome určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 2 hosty.

Kde se nachází Studio lumineux 25m2 , 2min métro Compans, Wifi Fibre et entrée autonome?

Ubytování se nachází ve městě Toulouse.

Studio lumineux 25m2 , 2min métro Compans, Wifi Fibre et entrée autonome na mapě: Toulouse

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Studio lumineux 25m2 , 2min métro Compans, Wifi Fibre et entrée autonome

Průměrné hodnocení z 68 recenzí na Booking.com je 6,5/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Pérez 02 - 2024
7/10

Příjemný pobyt. Poloha byla naprosto ideální a terasa působila skvěle, jen jsme ji bohužel nemohli využít, protože bylo opravdu chladno. Postel byla dost pohodlná, i když polštáře byly trochu nízké. Pokoj byl poměrně prostorný a skříň nabídla hodně místa.

ℹ) Recenze Studio lumineux 25m2 , 2min métro Compans, Wifi Fibre et entrée autonome nevyjadřují stanovisko toulouse-hotels.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10