Residhome Toulouse Ponts Jumeaux

Aparthotel

Toulouse, Francie105 Boulevard de l'Embouchure, 31200

Orientační cena za noc pro 2 osoby~1 777 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 4 hosty
  • Až 46 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~1 777 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O aparthotelu

V ubytování Residhome Toulouse Ponts Jumeaux v lokalitě Toulouse najdete terasu a fitness centrum.

Všechny studia a apartmány mají kuchyň nebo kuchyňský kout, mikrovlnnou troubu a lednici. Všechny mají vlastní koupelnu a fén. Dále mají všechny rychlovarnou konvici a varnou desku. Nabízejí také klimatizaci, televizi a psací stůl. K dispozici máte balkon nebo terasu v některých studiích.

Místo „Jardin japonais“ je vzdálené 830 m od ubytování. K místu „Castel-Gesta“ je od ubytování 1,4 km.

Wi-Fi můžete využívat zdarma a na recepci se obrátit kdykoliv. Auto můžete nechat na parkovišti ubytování.

Vzdálenosti k vybraným místům

Zénith de Toulouse3,6 km
Toulouse Expo3,7 km
Amphitheatre Purpan-Ancely5 km
Toulouse Stadium6 km

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento aparthotel vašim potřebám?

Možnosti ubytování

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánMaximální počet hostůPlochaBalkon nebo terasa
Studio223 m²-
Studio Superior237 m²Ano
Apartmán s 1 ložnicí446 m²-

„-“ znamená nepotvrzenou informaci, nikoli chybějící vybavení.

Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení
Další požadavky

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte své priority a porovnejte apartmány v ubytování Residhome Toulouse Ponts Jumeaux podle potřeb svého pobytu. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat
Praktické otázky před výběrem ubytování

Vybavení v každém ubytování

  • Kuchyň nebo kuchyňský kout
  • Vlastní koupelna
  • klimatizace
  • ručníky
  • fén
  • lednice

Studio

▾

Studio Superior

▾

Apartmán s 1 ložnicí

▾

Residhome Toulouse Ponts Jumeaux - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Klimatizace
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje
  • Terasa
  • Recepce 24 hodin denně
  • Společenské prostory

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Parkování

Zaparkovat můžete přímo u ubytování.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 250 EUR. Úhrada: kreditní karta; při přihlášení. Vrácení: kreditní karta; 7 dní po odhlášení.

Zvířata

  • Informace ubytování - původní jazyk
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Toulouse-Saint-Cyprien-Arènes“ od ubytování „Residhome Toulouse Ponts Jumeaux“?

Železniční stanice „Toulouse-Saint-Cyprien-Arènes“ se nachází 2 km vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Aéroport de Toulouse-Blagnac“ od ubytování „Residhome Toulouse Ponts Jumeaux“?

Aéroport de Toulouse-Blagnac se nachází 5,1 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 2 446 recenzí hostů je 8,9/10 . Přečtěte si recenze aparthotelu Residhome Toulouse Ponts Jumeaux nebo přidejte vlastní.

Richard11 - 2025
10/10
★★★★★

Měli jsme pokoj, který byl čistý a pohodlný, plnil svůj účel perfektně. Poloha byla v centru s dobrým spojením na letiště i do centra města. Personál byl vstřícný a přátelský, což pobyt udělalo ještě lepším.

ℹ) Recenze Residhome Toulouse Ponts Jumeaux nevyjadřují stanovisko toulouse-hotels.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Residhome Toulouse Ponts Jumeaux - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~1 777 Kč
Typická cena
~2 185 Kč

Levnější než 9 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 287

Stejný standard a vybavení

Toto ubytování
~1 777 Kč
Typická cena
~1 973 Kč

Toto ubytování je o 10 % levnější než typická cena této skupiny.

Ubytování 3★ nebo obdobné úrovně s bezbariérovým přístupem a s nepřetržitou recepcí: 25

Za podobnou cenu

~1 510 Kč – ~2 043 Kč

  • Porovnaná ubytování 133
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 13
  • S bazénem 11
  • Se snídaní 5

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

La PASSERELLE

9,5/10 ~2 011 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.