Le 18, Appartement Cocon, Hyper Centre Toulouse

18 Rue Croix Baragnon, 31000 Toulouse, Francie

  • Až pro 2 hosty
  • Až 30 m²
  • Ložnice: 1

Le 18, Appartement Cocon, Hyper Centre Toulouse se nachází 593 m od centra. Tato stránka umožňuje prohlédnout si fotografie, zobrazit dostupné pokoje a zkontrolovat ceny a dostupnost. V ubytování hosté najdou bezplatné Wi-Fi a rodinné pokoje.

Od apartmánu je místo Zénith de Toulouse vzdálené 3,5 km. Ve městě Toulouse se nachází apartmán Le 18, Appartement Cocon, Hyper Centre Toulouse.

K vybavení ubytování patří kuchyň a pračka. Hosté mohou využít Wi-Fi. Celková plocha je 30 m². Uvnitř je jedna ložnice. Pobyt je možný až pro dvě osoby. V ložnici se nachází manželská postel.

V okolí

  • Zénith de Toulouse3,5 km
  • Stadion Toulouse3,6 km
  • Letiště Toulouse – Blagnac8 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Nabídka pokojů

Apartmán

  • vlastní koupelna
  • kuchyň
  • pračka

2 osoby30 m²vlastní koupelna

Le 18, Appartement Cocon, Hyper Centre Toulouse - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • Rychlé přihlášení/odhlášení

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 500.00 EUR.

Dětská postýlka — pro děti od 0 do 2 let

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Please note that check-in before 14:00 or after 20:00 or are charged EUR 20.

These fees are to be paid on site.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

K zajištění rezervace je nutná platba předem převodem.

Po rezervaci obdržíte instrukce k bankovnímu převodu.

Spravováno soukromým hostitelem

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 315550008470A
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Le 18, Appartement Cocon, Hyper Centre Toulouse“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 16:00. Odhlášení: do 11:00.

Je v ubytování „Le 18, Appartement Cocon, Hyper Centre Toulouse“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Le 18, Appartement Cocon, Hyper Centre Toulouse určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 2 hosty.

Nabízí Le 18, Appartement Cocon, Hyper Centre Toulouse vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Le 18, Appartement Cocon, Hyper Centre Toulouse?

Ubytování se nachází ve městě Toulouse.

Co se nachází v okolí ubytování „Le 18, Appartement Cocon, Hyper Centre Toulouse“?

Zénith de Toulouse se nachází ve vzdálenosti 3,5 km od ubytování.

Le 18, Appartement Cocon, Hyper Centre Toulouse na mapě: Toulouse

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Le 18, Appartement Cocon, Hyper Centre Toulouse

Průměrné hodnocení z 51 recenzí na Booking.com je 8,6/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Le 18, Appartement Cocon, Hyper Centre Toulouse zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na toulouse-hotels.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10